30 km

Muži - celkové

PořadíJménoTýmKategorieStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Libor TrtekFSpS MU A4972:04:22-
2.Tomáš BystřickýRockpoint/SalomonA5642:05:060:00:44
3.Karel KetnerSSK VitkoviceA5262:06:170:01:55
více

Muži A (18 až 29 let)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Libor TrtekFSpS MU 4972:04:22-
2.Tomáš BystřickýRockpoint/Salomon5642:05:060:00:44
3.Karel KetnerSSK Vitkovice5262:06:170:01:55
více

Muži B (30 až 44 let)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Karel AxmannVlčí Důl - 10 let extrémů2382:09:50-
2.Michal ChadimKC Brno32:18:070:08:17
3.Radim PerknovskýSK OB Prostějov4142:19:140:09:24
více

Muži C (45 let a více)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Karel SýkoraSykora race team2562:35:42-
2.Jiří PorwiszWISZ ONE172:42:490:07:07
3.Luboš Friedlfriedline3842:45:580:10:16
více

Ženy - celkové

PořadíJménoTýmKategorieStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Zuzana KadlčákováD4342:52:25-
2.Pavlína AdamíkováD4532:53:250:01:00
3.Tereza Obornámalá PandaD5302:54:250:02:00
více

Ženy D (18 až 37 let)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Zuzana Kadlčáková4342:52:25-
2.Pavlína Adamíková4532:53:250:01:00
3.Tereza Obornámalá Panda5302:54:250:02:00
více

Ženy E (38 let a více)

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Alice MartikánováHorolezci FM1443:00:24-
2.Laura BergerováSP SPORT ZLÍN / X-TRAIL ORLOVÁ1693:12:320:12:08
3.Marcela Hrabinová2963:17:000:16:36
více

AMČR - Muži

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Libor TrtekFSpS MU Masarykova univerzita4972:04:22-
2.Tomáš BystřickýRockpoint/SalomonZápadočeská univerzita v Plzni5642:05:060:00:44
3.Tomáš MacečekPEARL iZUMi CZECHMasarykova Univerzita1852:09:380:05:16
více

AMČR - Ženy

PořadíJménoTýmStart. čísloČasZtráta na vítěze
1.Tereza Obornámalá PandaUniverzita Palackého v Olomouci5302:54:25-
2.Markéta HronováUniverzita Hradec KrálovéUniverzita Hradec Králové1452:59:260:05:01
3.Anna ČajkováMasarykova univerzita793:05:220:10:57
více


Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Pořadatelé