2017
Trať: Kategorie:

10 km, celkové výsledky

>> Mezičasy
Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Jan AdámekValašské Meziříčí854B00:45:35-
2.Tomáš WronaJežek na kopci875B00:48:3800:03:03
3.Rostislav PietrzykF.M.T. Group811B00:49:0000:03:25
4.David ČechmánekKALICI JEDNOTKA915A00:51:4500:06:10
5.Tomáš ČankyTrotlau885B00:52:5000:07:15
6.Hana BastarovaBedrc848E00:54:0400:08:29
7.Marek KožusznikRadegast Beerclub Na Kopečku878B00:54:0600:08:31
8.Stanislav ZávoraZaza ze Zby821B00:54:4200:09:07
9.Martina Seifrtová897D00:55:3300:09:58
10.Ondřej KubáňHOTEL ČARTÁK900A00:55:4300:10:08
11.Jan MartasekKAJEN 912B00:56:2800:10:53
12.Libor MüllerTJ Jiskra Otrokovice902B00:57:1000:11:35
13.Jiří Petr895C00:57:1300:11:38
14.Markéta ChudějováHorská služba913D00:57:3800:12:03
15.Pavel BordovskýTrojanovice827B00:57:5800:12:23
16.Dobromila BěčákováTY DVĚ823E00:58:0500:12:30
17.Jozef HrubčoRožnov pod Radhoštem890B00:58:2300:12:48
18.Lukáš MlýnekOSTRAVŠTI CYPI910A00:58:3700:13:02
19.Tomáš JanoušekKojetín883B00:58:3800:13:03
20.Jan CudrákBystřice pod Hostýnem857A00:59:4200:14:07
21.Radomír KubáňHOTEL ČARTÁK899C00:59:4300:14:08
22.Jana ŠotolováPržno805D01:00:0300:14:28
23.Kateřina BužkovaBKKubankov845E01:00:0700:14:32
24.Renáta Brableczová Anvil814D01:00:2500:14:50
25.Aleš KoňaříkHrboRun832B01:00:4000:15:05
26.Vladimíra MalinováZubří882D01:00:4400:15:09
27.Tomáš VejmanJaroměř891B01:01:5400:16:19
28.Alena MotalováHarťáci904E01:02:0300:16:28
29.Jiří VikRožnov pod Radh.894B01:02:2100:16:46
30.Katarína PetrováSalomon / Suunto903D01:02:3000:16:55
31.Tomaš PalovskýTěške Nohy808B01:02:3400:16:59
32.Jozef MikulaKrýgl Mikulůvka813C01:02:4100:17:06
33.Barbora Chudárková851D01:02:4400:17:09
34.Zuzana KršákováElite Sport Boskovice860D01:03:2800:17:53
35.Stanislava Panáková835D01:03:3100:17:56
36.Miroslav KohutTřinec829B01:03:3600:18:01
36.Jan OstruszkaKarpentná819B01:03:3600:18:01
36.Lenka SedláčkováJablonec n.N820E01:03:3600:18:01
39.Lucie MachálkováBojkovice853D01:03:5900:18:24
40.Pavel Jungmann856B01:04:1700:18:42
41.Anna Šišková893D01:04:3100:18:56
42.Václav PodmolíkSušice812C01:04:3500:19:00
43.Peter SzabadosCZ & SK FT911B01:04:3800:19:03
44.Darina ČonkováTěške Nohy806D01:04:5500:19:20
45.Zdeněk RolníkBřeclav807B01:05:1400:19:39
46.Jaroslav BesedaFrenštát pod Radhoštěm873C01:05:1700:19:42
47.Pavlína KlímováTY DVĚ822D01:05:2000:19:45
48.Eva PivoňkováSKI Soláň834D01:05:3100:19:56
49.Petra GottwaldováAgentura2G828D01:05:5800:20:23
50.Zdeněk Kvardaběžci Moravany818B01:06:0800:20:33
51.Eva KornakováJežek na kopci896D01:06:1800:20:43
52.Michaela HradilováRůžďka850D01:06:2300:20:48
53.Martin SvákFrýdek-Místek804B01:07:2500:21:50
54.Jana Jungmannová855D01:07:4000:22:05
55.Sabina Talacková877D01:07:4800:22:13
56.Lenka BastarovaBedrc847D01:07:5200:22:17
57.Katarina KřížkováTrisk Olomouc868E01:08:1400:22:39
58.Beata Řeháková801D01:08:4100:23:06
58.Beata OgrockáX-TRAIL ORLOVÁ 833D01:08:4100:23:06
60.Darina Orlitová826E01:08:5900:23:24
61.Květoslava Chmelařová909E01:09:0500:23:30
62.Tereza MorcinkováTřinec858D01:09:1100:23:36
63.Klára ŠubrtováPardubice 815D01:09:2100:23:46
64.Martina Juřicová846E01:09:3800:24:03
65.Marek HolušaSquashový klub Mariánské hory892B01:09:4200:24:07
66.Martina Tomčalová842E01:09:5300:24:18
67.Aleš KlímaSamo SaTo872B01:10:2600:24:51
67.Veronika KlímováSamo SaTo810D01:10:2600:24:51
69.Barbora Lahová914D01:10:4900:25:14
69.Kateřina Sivakova870D01:10:4900:25:14
71.Alexandra BahnerováBabice908E01:11:3800:26:03
72.Lucie LukášováHrabůvka831D01:12:1400:26:39
73.Bohdana ChládkováJMB871E01:12:2200:26:47
74.Veronika Kubišová849D01:12:3800:27:03
75.Renata KrutilováPřerov862D01:12:4100:27:06
76.Lucie RylkováJablunkov841E01:12:5600:27:21
77.Klára Pavlásková Run2BeFit898E01:12:5900:27:24
78.Veronika KavkováHO LOKR879E01:13:0200:27:27
79.Kateřina Rohová880D01:13:2500:27:50
80.Martina SvákováFrýdek-Místek803D01:14:5100:29:16
81.Zuzana PochyláBřeclav869E01:15:1500:29:40
82.Hana ŠotolováZ&H Team861D01:15:2600:29:51
83.Kateřina Ripperová887D01:15:2900:29:54
84.Martina BantováTJ Jiskra Otrokovice901E01:16:1500:30:40
85.Karel HavlikPlaniska852C01:16:4400:31:09
86.Pavel BandíkSK Černé plíce 825C01:18:0100:32:26
87.Elzbieta StachetskáSK Černe plice824D01:18:0200:32:27
88.Barbora MlčochováOlomouc843D01:19:1100:33:36
89.Veronika Ryglová844D01:19:2800:33:53
90.Gabriela SivákováBob a Bobek881D01:20:1900:34:44
91.Renáta Kutáčová816E01:20:5100:35:16
92.Hana ŠvendováHartaci837E01:22:2100:36:46
93.Markéta Lukašíková866D01:22:2400:36:49
94.Kateřina RybářováSviadnov838E01:24:1900:38:44
95.Jitak PavelkováHarťáci867E01:24:2000:38:45
96.Lenka Fialová884D01:25:0300:39:28
97.Pavla KamencováOstrava839D01:26:3900:41:04
98.Judelyn Plešková Barugsayroznov836D01:31:3000:45:55
99.Julie Bartoňková876D01:31:5400:46:19
99.Dagmar Kőnigová802E01:31:5400:46:19
101.Andrea KnedlováUherský Brod863D01:32:2600:46:51
102.Bohumil Juřenčák874B01:32:2700:46:52
103.Jarmila ŠarmanováDolní Lhota809E01:33:3700:48:02
104.Petr HříbekBáječné ženy v běhu 907B01:39:4000:54:05
105.Jolana VáclavkováBáječné ženy v běhu817E01:39:4100:54:06
106.Silvie RöderováBŽB905D02:10:4701:25:12
107.Hana SirováBáječné ženy v běhu906E02:10:4801:25:13

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Šimon Nováček888A00:55:07-

Konec.

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Pořadatelé