Startovní listina
Trať: Kategorie:

Všechny závody, všechny kategorie

St.č.JménoTým / městoTrať [km]KategorieStatus
1 Jiří ČípaBehejBrno.com - Salming50BStartovné uhrazeno.
2 Vladimír Řehák50AStartovné uhrazeno.
3 Petr FilipecTobi Sport Frenštát50BStartovné uhrazeno.
4 Mikuláš KratochvilČechy pod Kosířem50BStartovné uhrazeno.
5 Patik BílýTři prasátka50AStartovné uhrazeno.
6 Jakub ŠtěpánekEXTRA Brno50AStartovné uhrazeno.
7 Daniel BrázdilContinental Ultra50BStartovné uhrazeno.
8 Petr KozánekExtra Brno50AStartovné uhrazeno.
10 Martin PavlinekPorubak50CStartovné uhrazeno.
11 Prokop HavlíkVeřovice50BStartovné uhrazeno.
12 Pavel KočíbMorávka50BStartovné uhrazeno.
14 Radim ŠarmanDolní Lhota50CStartovné uhrazeno.
15 Olga DastychováBla bla bla team50DStartovné uhrazeno.
16 Michal GrodzaPříbor50BStartovné uhrazeno.
17 Ilona BajerováTupesy50EStartovné uhrazeno.
18 Radovan Raduz RudickýSK Oceláci Ostrava50CStartovné uhrazeno.
19 Tomáš KrejčíTJ Liga 100 Olomouc50BStartovné uhrazeno.
20 Aleš VyhnánekHerbivores50AStartovné uhrazeno.
21 Robert VyoralRUBIC50BStartovné uhrazeno.
22 Jan JančaJJ TEAM50BStartovné uhrazeno.
24 David HrůzatRUtNov50CStartovné uhrazeno.
25 Roman ColRUBIC50BStartovné uhrazeno.
26 Andrea PlacháMaratonský klub Prostějov50EStartovné uhrazeno.
27 Martin PlachýMaratonský klub Prostějov50CStartovné uhrazeno.
28 Jiří BoudaHYBAJ Team Nový Jičín50CStartovné uhrazeno.
29 Miroslav KolaříkSlečinky Napajedla50BStartovné uhrazeno.
30 Pavla HrabcováFrýdlant nad Ostravicí50DStartovné uhrazeno.
32 Lubomír StudenýOddíl 201550CStartovné uhrazeno.
33 Karel AxmannVlčí důl50BStartovné uhrazeno.
35 Roman KrálOstrava50CStartovné uhrazeno.
36 Jitka StojaníkováHrbáči run team50DStartovné uhrazeno.
37 Mark MazumderOstrava50BStartovné uhrazeno.
38 Tomáš BlablaJanovice-Bystré50BStartovné uhrazeno.
39 Martin ZezulaBěžci Moravany50BStartovné uhrazeno.
40 Veronika Mikulová SKÁJ Team50DStartovné uhrazeno.
41 Petr VeselýWolfenscheisser50BStartovné uhrazeno.
42 Ondřej ChwaszczSKB Zlín50BStartovné uhrazeno.
43 Lumír JasiokTrek 132450BStartovné uhrazeno.
44 Marek SvobodaBěžci Moravany50BStartovné uhrazeno.
45 Jarmila PalíškováSK Salix Grymov50EStartovné uhrazeno.
46 Pavel JurenkaMaratonský klub Prostějov50BStartovné uhrazeno.
47 Vojtěch MaroszNVPP team50AStartovné uhrazeno.
48 Luděk UhříkUhřa50AStartovné uhrazeno.
49 Josef HubáčekKESBUK50BStartovné uhrazeno.
50 Sandra KożdońORLICA50DStartovné uhrazeno.
51 Milan ŠubínBorci ze židle50BStartovné uhrazeno.
52 Daniel RubičNew Balance Team50BStartovné uhrazeno.
53 Jiri Cincura50BStartovné uhrazeno.
54 Lukas KozubikOBSIDIAN50BStartovné uhrazeno.
55 Lucie ÁbelovátRUtNov50DStartovné uhrazeno.
56 Jan JaníčekBehejBrno.com50AStartovné uhrazeno.
57 Pavel UrbaczkaNVPP/Trailpoint 50CStartovné uhrazeno.
58 Mirek KachyňaTrisk Olomouc50CStartovné uhrazeno.
59 Kateřina Balcarovacesa trebova50DStartovné uhrazeno.
60 Veronika JirkovskáEXTRA BRNO50DStartovné uhrazeno.
61 Jakub JančaJJ TEAM50AStartovné uhrazeno.
63 Tomáš KřížekHranice50BStartovné uhrazeno.
64 Přemysl JasiokTREK132450BStartovné uhrazeno.
65 Adéla JemelíkováHranice50DStartovné uhrazeno.
67 Robert LahOlomouc50BStartovné uhrazeno.
68 Karel MatušekZatím nepolíbení50CStartovné uhrazeno.
69 Jaroslav RemešOD MORAVA50BStartovné uhrazeno.
70 Martin MaňasSki TeaM Vracov50BStartovné uhrazeno.
71 Michael Macháček50AStartovné uhrazeno.
72 Michal PavlásekPrajzský BK Kravaře50CStartovné uhrazeno.
73 Pavel SinkuleEXTRA Brno50BStartovné uhrazeno.
74 David KovářZatím nepolíbený50BStartovné uhrazeno.
75 Miroslav BernátHSF System50CStartovné uhrazeno.
76 Jiří ŠťastnýMoravský Krumlov50CStartovné uhrazeno.
77 Ivan StopkaŠANTÁNEK50CStartovné uhrazeno.
78 Blanka SeluckáKyjov50EStartovné uhrazeno.
79 Jiří SeluckýKyjov50CStartovné uhrazeno.
80 Martin NytraIswari50AStartovné uhrazeno.
81 Jiří Porwiszporwiteam50CStartovné uhrazeno.
82 Petr Drobek50BStartovné uhrazeno.
83 Barbora CicháExtra Brno50DStartovné uhrazeno.
84 Michal Komárek50BStartovné uhrazeno.
85 Radim PavlíkValachbajk team50BStartovné uhrazeno.
86 Radim LiptákPepa Team FM50BStartovné uhrazeno.
87 Iveta KaločováDobrá čajovna F-M50EStartovné uhrazeno.
88 Radim FilákHranice50BStartovné uhrazeno.
89 Vlastimil RaclavskýL 100 Olomouc50CStartovné uhrazeno.
90 Marcela Fojtikova50EStartovné uhrazeno.
91 Aneta BurdováBrno Fit Chicks50DStartovné uhrazeno.
92 Daniel BöseOstrava50BStartovné uhrazeno.
93 David Štěpánopen-sport.cz50BStartovné uhrazeno.
94 Tomáš BergerSKOB Ostrava50CStartovné uhrazeno.
95 Rudolf ProcházkaRUdNíček, olé!!!50BStartovné uhrazeno.
96 Marie MaňasováPraha50EStartovné uhrazeno.
97 Jiří KendziorDobrá čajovna Frýdek-Místek50BStartovné uhrazeno.
98 Juraj VargaExtra Brno50AStartovné uhrazeno.
99 Lukáš BradaSkaštice50BStartovné uhrazeno.
100 Lukáš HájekJUNIOR50AStartovné uhrazeno.
101 Pavel Chládek50BStartovné uhrazeno.
102 Václav Rylko1.BežeckýJablunkov50BStartovné uhrazeno.
104 Jana BastarovaBedrc50DStartovné uhrazeno.
105 Jiří HorníčekGEKONsport50AStartovné uhrazeno.
106 Ondřej PátekČeský běžecký klub50AStartovné uhrazeno.
107 David KašaOstrava50BStartovné uhrazeno.
108 Jaroslav MartinekTRISK Olomouc50CStartovné uhrazeno.
109 Jan TicOstrava50BStartovné uhrazeno.
110 Tomáš OdehnalBoskovice50CStartovné uhrazeno.
111 Lukáš HlavičkaČernohorský duopack50AStartovné uhrazeno.
112 Tomáš VrátnýTJ Gumárny Zubří50BStartovné uhrazeno.
113 Libor TrtekUhersky Brod50AStartovné uhrazeno.
114 Miloslav Petrasek50BStartovné uhrazeno.
115 Josef BugnerSK Oceláci Ostrava50CStartovné uhrazeno.
116 Jan Vokuličselatkoleze50CStartovné uhrazeno.
117 Filip ChromecSpeedy Gonzales50AStartovné uhrazeno.
118 Petr HorkýVsetín 50AStartovné uhrazeno.
119 Petr SiročákTři křížky CF50BStartovné uhrazeno.
120 Jarda JursaTři prasátka50CStartovné uhrazeno.
121 Zdenek CypraSK Valašské království50CStartovné uhrazeno.
122 Jakub KolářOstrava50BStartovné uhrazeno.
123 Richard MachálekIThinkBeer.com50BStartovné uhrazeno.
124 Milan MeckoMecik50BStartovné uhrazeno.
125 Vlastimil BrožBorci zdar! & BK50BStartovné uhrazeno.
126 Kamila KrausováBorci zdar!50EStartovné uhrazeno.
127 David LuczewskýBrno50BStartovné uhrazeno.
128 Pavel ViščorBrno50BStartovné uhrazeno.
129 Bruno KratschmerOgar z Moravy50BStartovné uhrazeno.
130 Pavel Matousek50BStartovné uhrazeno.
131 Alexandr SkribuckijMK Prostějov50AStartovné uhrazeno.
132 Jiří FialaJ&J50BStartovné uhrazeno.
133 Václav VečeřaBorci ze židle50AStartovné uhrazeno.
134 Martin GremlicaMK Prostějov50BStartovné uhrazeno.
135 Václav StrnadSKY RUN Brno50BStartovné uhrazeno.
136 Miroslav ŠrámekTJ Drslavice50BStartovné uhrazeno.
300 Tomáš LichýSVETBEHU.CZ30AStartovné uhrazeno.
301 Petra SchwarzováVZS Ostrava30EStartovné uhrazeno.
302 Ondřej HavlíkMISUMI30BStartovné uhrazeno.
303 Petr ŠtaffaOnPe30BStartovné uhrazeno.
304 Tomáš MusilOlomouc30BStartovné uhrazeno.
305 Petr BurianHranice30BStartovné uhrazeno.
306 Tomáš JochecJedovnice30BStartovné uhrazeno.
307 Tomáš ŠavrdaBizon City30BStartovné uhrazeno.
308 Ladislav SmejkalBetula pendula30CStartovné uhrazeno.
309 Ladislav ČekalFurt idu30CStartovné uhrazeno.
310 Petr BajerTupesy30BStartovné uhrazeno.
311 Marek BlahaBrno30CStartovné uhrazeno.
312 Petr MaleňákRožnov p/R30BStartovné uhrazeno.
313 Marek KolasaHavířov30BStartovné uhrazeno.
314 Zuzana ProboszováHavířovští vytrvalci30EStartovné uhrazeno.
315 Alan VaněkHorní Bečva30BStartovné uhrazeno.
316 Jiří SlivaBrno30BStartovné uhrazeno.
317 Daniel Šifta30AStartovné uhrazeno.
318 Libor ŠtěpánekRožnov pod Radhoštěm30CStartovné uhrazeno.
319 Jakub Cieslar1. Běžecký Jablunkov30AStartovné uhrazeno.
320 Michal KopýtkoHlučín30BStartovné uhrazeno.
321 Přemysl KantorFrýdlant n O.30CStartovné uhrazeno.
322 Jakub KrálíkBike Triatlon Morkovice30BStartovné uhrazeno.
323 Radan GocalTrojanovice30CStartovné uhrazeno.
324 Adrian MikulaSUSZYNAS 30AStartovné uhrazeno.
325 Petr StoličkaLiga 100 Olomouc30BStartovné uhrazeno.
326 Jan LachnitTJ Liga 100 Olomouc30BStartovné uhrazeno.
327 Jiří BučánekOstrava30CStartovné uhrazeno.
328 Marek Gavenda30CStartovné uhrazeno.
329 Ester Hanousková30DStartovné uhrazeno.
330 Petr JanálHOLEŠOV30BStartovné uhrazeno.
331 Martina HrazdilováHranice30DStartovné uhrazeno.
332 Roman HrazdilO-sport Kroměříž30BStartovné uhrazeno.
333 Liběna MichálkováMattoni FreeRun Olomouc30DStartovné uhrazeno.
334 Pavel ŠubertHoralové30BStartovné uhrazeno.
335 Daniel NovákČavisov30BStartovné uhrazeno.
336 Miloslav DordaNVPP/ Běžecká skupina v Č.Těšíně30CStartovné uhrazeno.
337 Leonard TresterTřinec30CStartovné uhrazeno.
338 Marek DemelSK Ocelaci Ostrava30BStartovné uhrazeno.
339 Adam Korcak30AStartovné uhrazeno.
340 Zdeněk ŠpakTATRY36130BStartovné uhrazeno.
341 Pavel BílekRožnov pod Radhoštěm30CStartovné uhrazeno.
342 Petr Martinek30CStartovné uhrazeno.
343 Tomáš Koželuhtoko0730CStartovné uhrazeno.
344 Zbyněk JelínekTJ Liga 100 Olomouc30CStartovné uhrazeno.
345 Bohumil CechmeisterSokol Přísnotice30BStartovné uhrazeno.
346 Pavel CzylokBěžecká skupina v Českém Těšíně30BStartovné uhrazeno.
347 Hynek VaněkZlechov30CStartovné uhrazeno.
348 Petr PaulíkBlažovice30CStartovné uhrazeno.
349 Helena CzeczotkováNVPP/Trailpoint30EStartovné uhrazeno.
350 Martin LičkaOstrava30CStartovné uhrazeno.
351 Jakub KaletaMH Run Třinec30AStartovné uhrazeno.
352 Aleš FajkusMravenci od Baby Jagy30AStartovné uhrazeno.
353 Jiří Gottwald30BStartovné uhrazeno.
354 Hana Trnková Kocourková:-)30EStartovné uhrazeno.
355 Monika Krajinová PerglováProstřední Bečva30EStartovné uhrazeno.
356 Žaneta FrennSK Oceláci Ostrava30DStartovné uhrazeno.
357 Tomáš MartinekOstrava30BStartovné uhrazeno.
358 Václav KajabaVelka Bys3ce30BStartovné uhrazeno.
359 Michal KlimasLaura Coffee Team30AStartovné uhrazeno.
360 Radek MikerásekTOBI Sport Frenštát p.R.30BStartovné uhrazeno.
361 Pavla StaňkováPardubice30DStartovné uhrazeno.
362 Jiří ČapkaNivnice30AStartovné uhrazeno.
363 Dušan PokornýSDH Vigantice30BStartovné uhrazeno.
364 Petra CuřínováBáječné ženy v běhu30DStartovné uhrazeno.
365 Michal JanákTřinec30AStartovné uhrazeno.
366 Roman BojczukAlbrechtice30BStartovné uhrazeno.
368 František Otevřel30CStartovné uhrazeno.
369 Aleš JašekRungo pro ženy (Nový Jičín)30BStartovné uhrazeno.
370 Jaroslav KocourekSK Černé plíce30CStartovné uhrazeno.
371 Radek KovaříkRK PELLS Holešov30BStartovné uhrazeno.
372 Ladislav NekardaTřanovičtí přespolní žraloci30AStartovné uhrazeno.
373 Petr OstruszkaKarpentná30BStartovné uhrazeno.
374 Marek ZdráhalKojetín30BStartovné uhrazeno.
375 Jana GříbkováSDH Němčice nad Hanou30EStartovné uhrazeno.
376 Lubomír ŽidlíkFrenštát pod Radhoštěm30CStartovné uhrazeno.
377 Radek Buchbauerbuchbauer.cz30BStartovné uhrazeno.
378 Josef MachůPříbor30CStartovné uhrazeno.
379 Martin FrömlMK PROSTĚJOV30BStartovné uhrazeno.
381 Miroslav FrýdlHradec Králové30CStartovné uhrazeno.
382 Luděk DušekHoneywell Old Boys30BStartovné uhrazeno.
383 Jakub ŠkamradaBrno30BStartovné uhrazeno.
384 Ondřej Škývaraskyvy zlín30BStartovné uhrazeno.
385 Zuzana MihalčíkováOsrava30EStartovné uhrazeno.
386 Radek JaníčekBehejBrno.com30CStartovné uhrazeno.
387 Lenka KrutilováTATRY36130EStartovné uhrazeno.
388 Zdeno PecenMTB Dubnica30BStartovné uhrazeno.
389 Jiří GaliaKopřivnice30AStartovné uhrazeno.
390 Zdeněk HlavinkaZábřeh30BStartovné uhrazeno.
391 Lukáš SmyčkaMedlov30BStartovné uhrazeno.
392 Lukáš PfneislSever Kopřivnice30BStartovné uhrazeno.
393 Martin SvobodaBrno30BStartovné uhrazeno.
394 Dalibor KahánekFrýdek - Místek30CStartovné uhrazeno.
395 Jakub JalůvkaRožnov p. R.30BStartovné uhrazeno.
396 Daniel Delina1. Běžecký Jablunkov30BStartovné uhrazeno.
398 Olga CicháNVPP Třinec30DStartovné uhrazeno.
399 David Dvořák 30BStartovné uhrazeno.
400 Jan ČervinkaNové Město na Moravě30BStartovné uhrazeno.
401 Michal Kjeronský Zákopčí 30BStartovné uhrazeno.
402 Libor DziekanikNVPP30BStartovné uhrazeno.
403 Martin SlovákVepřováček30BStartovné uhrazeno.
404 Romana DavidováŽenklava30EStartovné uhrazeno.
405 Jiří MandinecIswari30AStartovné uhrazeno.
406 Monika PuschováIswari30DStartovné uhrazeno.
407 Jindřich Hanáček30BStartovné uhrazeno.
408 Zbyněk SolanskýRestart enduro shop30BStartovné uhrazeno.
409 Kateřina Lánská30DStartovné uhrazeno.
410 Antonín MarekSKI OB Šternberk30BStartovné uhrazeno.
411 Petr KelnarŠtramberk30BStartovné uhrazeno.
412 Pavel KelnarŠtramberk30BStartovné uhrazeno.
413 Juraj UherPřibyslav30BStartovné uhrazeno.
414 Lukáš HrčekHorní Suchá30BStartovné uhrazeno.
415 Natálie StieberováKunovice30DStartovné uhrazeno.
416 Jakub HrbáčBrno30BStartovné uhrazeno.
417 Michal AronPraha30BStartovné uhrazeno.
418 Zdeněk KrejčíTJ Liga 100 Olomouc30AStartovné uhrazeno.
419 Jakub RaszkaTřinec30AStartovné uhrazeno.
421 Ivo Nedomasci-fi Příbor30CStartovné uhrazeno.
422 Vladan NěmecBohuňovice30CStartovné uhrazeno.
423 Hana Poštulková 30EStartovné uhrazeno.
424 Martina HlavinkováZábřeh30DStartovné uhrazeno.
425 Zdeněk LangerValachbajk team30BStartovné uhrazeno.
426 Jan MrázAvízo.cz30BStartovné uhrazeno.
427 Lukáš ZvonekTerno Zlín30BStartovné uhrazeno.
428 Daniel DedekPstruží30BStartovné uhrazeno.
429 Vladimíra HoráčkováSKOB Ostrava30EStartovné uhrazeno.
430 Zdeněk KubiczekSplašení goroli30CStartovné uhrazeno.
431 Taťána StrakováVyškov30DStartovné uhrazeno.
432 Pavel StrakaVyškov30BStartovné uhrazeno.
433 Petr MuselíkBrno30BStartovné uhrazeno.
434 Petr WilczyńskiJežek na Kopci / Ostrava30BStartovné uhrazeno.
435 Jan VaculaNa pohodu30CStartovné uhrazeno.
436 Georgis FasulisMK Seitl Ostrava30CStartovné uhrazeno.
437 Gustav GrünAC Okrouhlá30CStartovné uhrazeno.
438 Jitka BendováMK PROSTĚJOV30DStartovné uhrazeno.
439 Lenka WágnerováVZS Ostrava30EStartovné uhrazeno.
440 Tomáš BřečkaBěhat nás baví-Opava30CStartovné uhrazeno.
441 Jan ČervinkaZlín30AStartovné uhrazeno.
444 Filip ČernýSk Černé plíce30BStartovné uhrazeno.
445 Jakub Levánszký30AStartovné uhrazeno.
446 Petr Adamec30BStartovné uhrazeno.
447 Václav BlahaTEAM Bedihošť30CStartovné uhrazeno.
448 Václav Babulík30BStartovné uhrazeno.
449 Radek RaškaAK E. Zátopka Kopřivnice30BStartovné uhrazeno.
450 Jaroslav SlováčekHrušovany u Brna30CStartovné uhrazeno.
451 Petr LisýBK Kubánkov30BStartovné uhrazeno.
452 Miloš KalousBK Janovanka30BStartovné uhrazeno.
453 Dana Burianová30EStartovné uhrazeno.
455 Petr FrýdlTRIPAB30BStartovné uhrazeno.
456 Jana MaštalířováNVPP team30EStartovné uhrazeno.
458 Kateřína NovotnáBrno30DStartovné uhrazeno.
459 Michal ŠimonNVPP team30BStartovné uhrazeno.
460 Jakub SumpichTěrlicko30BStartovné uhrazeno.
461 Radovan KovaříkHumbuk team30BStartovné uhrazeno.
462 Andrej MichalčíkValíme ho! Nová Dubnica30BStartovné uhrazeno.
463 Michal Pekarčík30BStartovné uhrazeno.
464 Tereza CetkovskáMK Prostějov30DStartovné uhrazeno.
465 Radim SmílekValašské Meziříčí30BStartovné uhrazeno.
466 Jiří NavrátilVelatice30CStartovné uhrazeno.
467 Miroslav HolešinskýBěžec z Břeclavi30BStartovné uhrazeno.
468 Josef CrhanBáječné ženy v běhu30BStartovné uhrazeno.
469 Lukáš RečekTELEBRIDGE TEAM30BStartovné uhrazeno.
470 Adam Reisig30AStartovné uhrazeno.
471 Radek Cibulka30AStartovné uhrazeno.
473 Marika TotůškováMlejn30EStartovné uhrazeno.
474 Petra SeidlerovaBáječné ženy v běhu30DStartovné uhrazeno.
475 Petr KadlčíkKorytná30AStartovné uhrazeno.
476 Klára ŠebkováMK Prostějov30DStartovné uhrazeno.
477 Vlastimil MartinátBS Popov30BStartovné uhrazeno.
478 Daniel StaněkPardubice30BStartovné uhrazeno.
479 Vladan SvěntýOlomouc30BStartovné uhrazeno.
480 Radek DvořáčekRorik30CStartovné uhrazeno.
481 Vratislav ČíhalSTS Doloplazy - Přáslavice30BStartovné uhrazeno.
482 Martina VíšováOlomouc30DStartovné uhrazeno.
483 Dušan DivínKarolinšti hřebci30CStartovné uhrazeno.
484 David KovářOtrokovice30BStartovné uhrazeno.
485 Petr SladomelHuisman30BStartovné uhrazeno.
486 Filip KošutNVPP / Huisman30AStartovné uhrazeno.
487 Pavel Pustinabehejjeseniky.cz30BStartovné uhrazeno.
488 Lenka PapajováSK Oceláci Ostrava30EStartovné uhrazeno.
489 Károly OrsósVeszprémi Rendőr Sportegyesület30CStartovné uhrazeno.
490 Jiří RožnovjákVsetín30BStartovné uhrazeno.
491 Jozef Ungváriloner wolf30CStartovné uhrazeno.
492 Martin VysockýSK Černé Plíce30AStartovné uhrazeno.
493 Alena CiencialováTřinec30DStartovné uhrazeno.
494 Petr GornýTřinec30CStartovné uhrazeno.
495 Antonín VeselýTELEBRIDGE TEAM30BStartovné uhrazeno.
496 Pavel ČernochUherské Hradiště30BStartovné uhrazeno.
497 Lenka CupalováBřeclav30EStartovné uhrazeno.
498 Martin PavelkaRožnov pod Radhoštěm30AStartovné uhrazeno.
499 Aleš KundelHavířov30CStartovné uhrazeno.
500 Milan ŠkarvadaContinental Sport Club Zvolen30BStartovné uhrazeno.
501 Marek StřížHrabyně30BStartovné uhrazeno.
502 Juraj KaráčoňTrapko30BStartovné uhrazeno.
503 Adam PavlorekSK Oceláci Ostrava30AStartovné uhrazeno.
504 Lukáš GrmelaMaratonský klub Prostějov30BStartovné uhrazeno.
505 Bohuš BarbořákTJ Liga 100 Olomouc30CStartovné uhrazeno.
506 Johana Šrámková KojeckáOlomouc30EStartovné uhrazeno.
507 Michal BrabecHavířov30AStartovné uhrazeno.
508 Milan BernhardOlomouc30BStartovné uhrazeno.
509 Petr GříbekSDH Němčice nad Hanou30CStartovné uhrazeno.
510 Matěj StanekSafety Car30BStartovné uhrazeno.
511 Roman JahelkaRUN Jaroměř30CStartovné uhrazeno.
512 Martin RyšavýBoršice30AStartovné uhrazeno.
513 Kateřina ZechováLight Bike30EStartovné uhrazeno.
514 David KrajčiKrajanda Ivančice30BStartovné uhrazeno.
515 Zuzana HaltufováNotino30DStartovné uhrazeno.
516 Petra MiranováTJ Sokol Kněhyně30EStartovné uhrazeno.
517 David PavlasHavířov30BStartovné uhrazeno.
518 Martin Polák30BStartovné uhrazeno.
519 Tomáš MartinkaValíme ho! Nová Dubnica30AStartovné uhrazeno.
521 Petr ŠtverkaBK Kubánkov30BStartovné uhrazeno.
522 Zdeněk Štěpánek30BStartovné uhrazeno.
523 Michal Repta30AStartovné uhrazeno.
524 Pavel Pustina30BStartovné uhrazeno.
525 Martin RadaJěštěd SkyRace30BStartovné uhrazeno.
526 Zdeňka VlčkováPro Matěje30DStartovné uhrazeno.
527 Lubomír KachyňaTJ Liga 100 Olomouc30CStartovné uhrazeno.
528 Martin CíchaMK Prostějov30BStartovné uhrazeno.
529 Petr Wilhelm30BStartovné uhrazeno.
530 Tomáš SvobodaVšechovice30CStartovné uhrazeno.
531 Lumír SobekDobratice30BStartovné uhrazeno.
532 Tomáš NovákTěrlicko / BK Kubánkov30BStartovné uhrazeno.
533 Vojtěch MachnikValašské Meziříčí30BStartovné uhrazeno.
534 Roman KarbanRungo pro ženy30BStartovné uhrazeno.
535 Marketa KarbanovaRungo pro ženy30DStartovné uhrazeno.
536 Věra DočkalováKOPIS HZS JMK30EStartovné uhrazeno.
537 Šárka ValčíkováMizuno30EStartovné uhrazeno.
538 Danuše ŠkrdováOstrava MK-Seitl30EStartovné uhrazeno.
600 Petr SmatanaZAFI CZ20BStartovné uhrazeno.
601 Milan Kőnig20CStartovné uhrazeno.
602 Markéta ChmelenskáBrumov20DStartovné uhrazeno.
603 Jakub GogelaBrumov20AStartovné uhrazeno.
604 Václav Kostelníklubina20BStartovné uhrazeno.
605 Jan TláskalPřerov20BStartovné uhrazeno.
606 Pavel TovaryšNový Jičín20BStartovné uhrazeno.
607 Lenka JaškováRungo pro ženy (Nový Jičín)20EStartovné uhrazeno.
609 Marcela ŠtybnerováBáječné ženy v běhu 20EStartovné uhrazeno.
610 Barbora FišerováSK Oceláci Ostrava20EStartovné uhrazeno.
611 Pavla UngrováBáječné ženy v běhu20EStartovné uhrazeno.
612 Nikola BrtvováBáječné ženy v běhu (BŽB)20DStartovné uhrazeno.
613 Alena Haluzová Nivnice20EStartovné uhrazeno.
614 Martina PopováLesoběh.cz20DStartovné uhrazeno.
615 Vladˇka Drlíkovášumperk20EStartovné uhrazeno.
616 Dita JursováTři prasátka20EStartovné uhrazeno.
617 Libor PetřekTJ Gumárny Zubří20CStartovné uhrazeno.
619 Lenka KonvičkováOstrava20EStartovné uhrazeno.
620 Michal PelíšekFreeRun Zlín20CStartovné uhrazeno.
622 Alena ŠarmanováDolní Lhota20DStartovné uhrazeno.
623 Iveta ŠarmanováDolní Lhota20DStartovné uhrazeno.
624 Roman SzonowskiSokol Chotěbuz20CStartovné uhrazeno.
625 Eva SzonowskáSokol Chotěbuz20EStartovné uhrazeno.
626 Jan DivákPustá Polom20CStartovné uhrazeno.
627 Renáta PfefferováBěžecká skupina v Českém Těšíně20DStartovné uhrazeno.
628 Hana VejrostováLukovany20DStartovné uhrazeno.
629 Alena PospíšilováBáječné ženy v běhu20EStartovné uhrazeno.
630 Petra KocourkováZděchov20EStartovné uhrazeno.
631 Tomáš ČernýBěžecký klub České spořitelny20AStartovné uhrazeno.
632 Mázl Michal20AStartovné uhrazeno.
633 Ewa OhlídalováBaječné ženy v běhu_Prostějov20EStartovné uhrazeno.
634 Veronika Kristková Fyzio Beskyd20DStartovné uhrazeno.
635 Martin Sobek20AStartovné uhrazeno.
636 Tomáš HeindrichBěžecká skupina v Českém Těšíně20BStartovné uhrazeno.
637 Hana VšianskáČeský Těšín20DStartovné uhrazeno.
638 Radek PlatošSK MP FM20BStartovné uhrazeno.
639 Věra KačmaříkováOpava20DStartovné uhrazeno.
640 Tereza KrchňákováOstrava-Poruba20DStartovné uhrazeno.
643 Petra BurešováMamky v pohybu/Hukvaldy20EStartovné uhrazeno.
644 Petr MičulkaFryčovice 20BStartovné uhrazeno.
645 Vladimír SaturkaPraha20CStartovné uhrazeno.
646 Zdeněk NosekZlin20CStartovné uhrazeno.
647 Martina Magulová20EStartovné uhrazeno.
648 Karel Marecek20BStartovné uhrazeno.
649 Lukáš BalnarSK Oceláci Ostrava20BStartovné uhrazeno.
650 Magda FaltýnkováMK Prostějov20EStartovné uhrazeno.
652 Vilma JaníčkováBehejBrno.com20EStartovné uhrazeno.
653 Kateřina ŠiškováLadermon team20EStartovné uhrazeno.
654 Tomáš KohutFrýdek-Místek20BStartovné uhrazeno.
655 Nela ŠimkováSK Alpaka Vyškov20DStartovné uhrazeno.
656 Petr KaustaKausta Team20CStartovné uhrazeno.
658 Adam Stareček20BStartovné uhrazeno.
659 Bogdan FilipekVendryně20BStartovné uhrazeno.
660 Jan GottwaldAgentura2G20BStartovné uhrazeno.
661 Pavel ČížekBáječné ženy v běhu(BŽB)20CStartovné uhrazeno.
662 Radim KalužaG3620BStartovné uhrazeno.
663 Jana UherovaPřibyslav20EStartovné uhrazeno.
664 Jaroslav PalátPrabos20CStartovné uhrazeno.
665 Eva MatejkováBob a Bobek20DStartovné uhrazeno.
666 Markéta MáchováBěžecký spolek Hukvaldy20EStartovné uhrazeno.
667 Alice BrnkováBáječné ženy v běhu20EStartovné uhrazeno.
668 Jiří Liškutín20CStartovné uhrazeno.
669 Štefan Kocian20BStartovné uhrazeno.
670 Marie ZagorováG3620DStartovné uhrazeno.
671 Richard SmějaHYBAJ TEAM Nový Jičín20BStartovné uhrazeno.
672 Jana FrýdlováHradec Králové20EStartovné uhrazeno.
674 Emanuel Brtva20BStartovné uhrazeno.
675 Martina KrálíkováBŽB20DStartovné uhrazeno.
676 Jakub TýleOpava20BStartovné uhrazeno.
677 Lucie Rohelováateliér-r Olomouc20DStartovné uhrazeno.
679 Zdenka ProkopcováBáječné ženy v běhu20EStartovné uhrazeno.
680 Lenka NovosadováDolní Bečva20DStartovné uhrazeno.
682 Linda LorencováOlomouc20EStartovné uhrazeno.
683 Filip SkřivanG3620BStartovné uhrazeno.
684 Martin LorencOlomouc20BStartovné uhrazeno.
685 Marcela Porwiszovaporwiteam20EStartovné uhrazeno.
686 Jan Novosad20AStartovné uhrazeno.
687 Karel MarekEXTRA Brno20AStartovné uhrazeno.
688 Eva BenekVelké Hoštice20DStartovné uhrazeno.
689 Sabina IvančákováBK Kubánkov20DStartovné uhrazeno.
690 Jiří StýskalíkMorkovice20BStartovné uhrazeno.
691 Luboš Friedlfriedline20CStartovné uhrazeno.
692 Petr KubíčekOstrava20CStartovné uhrazeno.
693 Kristýna FolwarcznáTeam Unicorn20DStartovné uhrazeno.
694 Ivana ChmielováTřinec20EStartovné uhrazeno.
695 Martin ChmielTřinec20BStartovné uhrazeno.
696 Jana DolečkováBŽB20DStartovné uhrazeno.
697 Ivona OtrubováTJ Sokol Plumlov20EStartovné uhrazeno.
698 Jitka BenešováOlomouc20DStartovné uhrazeno.
699 Jiří BenešOlomouc20BStartovné uhrazeno.
701 Vladimír KelnarŠTRAMBERK20BStartovné uhrazeno.
702 Radim KelnarŠTRAMBERK20BStartovné uhrazeno.
703 Alena ChodilíkováPřerov20DStartovné uhrazeno.
704 Kateřina Sochorová20DStartovné uhrazeno.
705 Lucie HonzíkováHopi20DStartovné uhrazeno.
706 Martin HonzíkHopi20BStartovné uhrazeno.
707 Vojtěch PoštulkaKravaře20BStartovné uhrazeno.
708 Daniel SmetaValašské Meziříčí20BStartovné uhrazeno.
709 Jakub Šenkeřík20AStartovné uhrazeno.
710 Jiří HendrychRaduň20BStartovné uhrazeno.
711 Tereza KramplováOlomouc20DStartovné uhrazeno.
712 Jan HrachovecBizon City20BStartovné uhrazeno.
713 Roman KubátSausage Dogs20AStartovné uhrazeno.
714 Eduard Chudárek20CStartovné uhrazeno.
715 Antonín VysloužilDolní Bečva20AStartovné uhrazeno.
716 Pavla StokláskováBŽB/Běžecká skupina v Č. T.20EStartovné uhrazeno.
717 Jan BajusOstrava20AStartovné uhrazeno.
718 Eva Absolínová20DStartovné uhrazeno.
719 Zdenek GaldaZ&H Team20BStartovné uhrazeno.
720 Radim MuroňOstrava20BStartovné uhrazeno.
721 Ivana Frýdlová DěckáTRIPAB20EStartovné uhrazeno.
722 Stepanka TreglovaBajecne zeny v behu20DStartovné uhrazeno.
723 Iva Benedíková20EStartovné uhrazeno.
725 Ozgun OdabasiBrno20BStartovné uhrazeno.
726 Petr ŠevčíkSušice20CStartovné uhrazeno.
727 Ivo MalenovskýRpR20BStartovné uhrazeno.
728 Jaroslav PochylyBřeclav20BStartovné uhrazeno.
729 Michal LísekBrno20BStartovné uhrazeno.
730 Martina KlimasovaRUN2BEFIT20EStartovné uhrazeno.
731 Jakub Sobotka20CStartovné uhrazeno.
732 Jiří KrejčíVsetín20BStartovné uhrazeno.
733 Tomáš KodydekTriclub Dobruška20BStartovné uhrazeno.
734 Jan Hruška20AStartovné uhrazeno.
735 Martina SoldánováTJ SOKOL Plumlov20EStartovné uhrazeno.
736 Jiří TrlicaHovězí20AStartovné uhrazeno.
737 Jitka TůmováBáječné ženy v běhu20DStartovné uhrazeno.
738 Lucie PolcarováTJ Sokol Hajany20DStartovné uhrazeno.
739 Martin NavaříkAtletický oddíl SVČ Rožnov p.R.20BStartovné uhrazeno.
740 Ondřej Martinat20BStartovné uhrazeno.
741 Libor RadiňáknoDnf20BStartovné uhrazeno.
742 Dušan JahelkaRun Jaroměř20CStartovné uhrazeno.
743 Richard Simon20BStartovné uhrazeno.
744 Magda HanáčkováBáječné ženy v běhu20EStartovné uhrazeno.
745 Vladimíra Žlutířová20EStartovné uhrazeno.
746 Ondřej RýžChvalíkovice20BStartovné uhrazeno.
747 Petr StarýUherský Brod20CStartovné uhrazeno.
748 Michaela JursováTři prasátka20DStartovné uhrazeno.
749 Michaela KelucováDžejminy20DStartovné uhrazeno.
751 Martin KončitíkSlavkovští rafani20AStartovné uhrazeno.
752 Stanislav OndruchTj Sokol Horni Becva20BStartovné uhrazeno.
753 Jiří PetrSalomon-SUUNTO20BStartovné uhrazeno.
754 Jana MinářováPlavecký klub Nový Jičín20EStartovné uhrazeno.
755 Radim HolišRožnov p. Radhoštěm20BStartovné uhrazeno.
756 Barbora KolenovskáPlavecký klub Nový Jičín20EStartovné uhrazeno.
757 Pavel SuškaŠternberk20CStartovné uhrazeno.
758 Barbora TurčanovaČiga biga20DStartovné uhrazeno.
759 Roman FilkornCouvade syndrom team20BStartovné uhrazeno.
760 Ondřej PalackýHranice20BStartovné uhrazeno.
761 Marketa DaňkováBáječné ženy v běhu20EStartovné uhrazeno.
762 Tomáš TomášekSKI-OB Šternberk20BStartovné uhrazeno.
763 Vít PavlíkBáječné ženy v běhu20BStartovné uhrazeno.
764 Jakub TurčanHory v trenkách20AStartovné uhrazeno.
765 Jan BezslezinaMattoni Freerun Zlín / MK Prostějov20BStartovné uhrazeno.
766 Vendula Skoupá20DStartovné uhrazeno.
767 Miroslava ZichováSlavičín20DStartovné uhrazeno.
768 Jan KorpasBK Kubánkov20BStartovné uhrazeno.
769 Andrea LangerováMK Prostějov20DStartovné uhrazeno.
770 Martina LinhartováFree run Olomouc20DStartovné uhrazeno.
771 Lukáš BačaTrojanovice20AStartovné uhrazeno.
772 Jaroslav ObermajerHostašovice20CStartovné uhrazeno.
773 Martin KahánekTJ Sokol Dobrá20AStartovné uhrazeno.
774 Petr KameníkSportradar Zlín20CStartovné uhrazeno.
775 Jana VodvárkováBŽB20DStartovné uhrazeno.
776 Jitka FojtkováTJ LIGA 10020DStartovné uhrazeno.
777 Kateřina ArgalášováNUPP team / Trailpoin20DStartovné uhrazeno.
778 David ChmelaDžejminy20AStartovné uhrazeno.
779 Filip HaidukOstrava20AStartovné uhrazeno.
780 Aleš Lysek20BStartovné uhrazeno.
781 Dominika PlevákováHavířov20DStartovné uhrazeno.
782 Blanka MazouchováSDH Čekyně20EStartovné uhrazeno.
783 Eva ČechováHorská služba20DStartovné uhrazeno.
784 Tomáš JuřicaHorská služba20AStartovné uhrazeno.
785 Jitka KramolišováRožnov pod Radhoštěm20DStartovné uhrazeno.
786 Karel HájekWaldorf Poruba20BStartovné uhrazeno.
800 Tomáš MacečekPearl iZUMi Czech10AStartovné uhrazeno.
801 Beata Řeháková10DStartovné uhrazeno.
802 Dagmar Kőnigová10EStartovné uhrazeno.
803 Martina SvákováFrýdek-Místek10DStartovné uhrazeno.
804 Martin SvákFrýdek-Místek10BStartovné uhrazeno.
805 Jana ŠotolováPržno10DStartovné uhrazeno.
806 Darina ČonkováTěške Nohy10DStartovné uhrazeno.
807 Zdeněk RolníkBřeclav10BStartovné uhrazeno.
808 Tomaš PalovskýTěške Nohy10BStartovné uhrazeno.
809 Jarmila ŠarmanováDolní Lhota10EStartovné uhrazeno.
810 Veronika KlímováSamo SaTo10DStartovné uhrazeno.
811 Rostislav PietrzykF.M.T. Group10BStartovné uhrazeno.
812 Václav PodmolíkSušice10CStartovné uhrazeno.
813 Jozef MikulaKrýgl Mikulůvka10CStartovné uhrazeno.
814 Renáta Brableczová Anvil10DStartovné uhrazeno.
815 Klára ŠubrtováPardubice 10DStartovné uhrazeno.
816 Renáta Kutáčová10EStartovné uhrazeno.
817 Jolana VáclavkováBáječné ženy v běhu10EStartovné uhrazeno.
818 Zdeněk Kvardaběžci Moravany10BStartovné uhrazeno.
819 Jan OstruszkaKarpentná10BStartovné uhrazeno.
820 Lenka SedláčkováJablonec n.N10EStartovné uhrazeno.
821 Stanislav ZávoraZaza ze Zby10BStartovné uhrazeno.
822 Pavlína KlímováTY DVĚ10DStartovné uhrazeno.
823 Dobromila BěčákováTY DVĚ10EStartovné uhrazeno.
824 Elzbieta StachetskáSK Černe plice10DStartovné uhrazeno.
825 Pavel BandíkSK Černé plíce 10CStartovné uhrazeno.
826 Darina Orlitová10EStartovné uhrazeno.
827 Pavel BordovskýTrojanovice10BStartovné uhrazeno.
828 Petra GottwaldováAgentura2G10DStartovné uhrazeno.
829 Miroslav KohutTřinec10BStartovné uhrazeno.
830 Sabina BenediktováFrýdek-Místek10DStartovné uhrazeno.
831 Lucie LukášováHrabůvka10DStartovné uhrazeno.
832 Aleš KoňaříkHrboRun10BStartovné uhrazeno.
833 Beata OgrockáX-TRAIL ORLOVÁ 10DStartovné uhrazeno.
834 Eva PivoňkováSKI Soláň10DStartovné uhrazeno.
835 Stanislava Panáková10DStartovné uhrazeno.
836 Judelyn Plešková Barugsayroznov10DStartovné uhrazeno.
837 Hana ŠvendováHartaci10EStartovné uhrazeno.
838 Kateřina RybářováSviadnov10EStartovné uhrazeno.
839 Pavla KamencováOstrava10DStartovné uhrazeno.
840 Matěj DvořáčekPetřkovice10AStartovné uhrazeno.
841 Lucie RylkováJablunkov10EStartovné uhrazeno.
842 Martina Tomčalová10EStartovné uhrazeno.
843 Barbora MlčochováOlomouc10DStartovné uhrazeno.
844 Veronika Ryglová10DStartovné uhrazeno.
845 Kateřina BužkovaBKKubankov10EStartovné uhrazeno.
846 Martina Juřicová10EStartovné uhrazeno.
847 Lenka BastarovaBedrc10DStartovné uhrazeno.
848 Hana BastarovaBedrc10EStartovné uhrazeno.
849 Veronika Kubišová10DStartovné uhrazeno.
850 Michaela HradilováRůžďka10DStartovné uhrazeno.
851 Barbora Chudárková10DStartovné uhrazeno.
852 Karel HavlikPlaniska10CStartovné uhrazeno.
853 Lucie MachálkováBojkovice10DStartovné uhrazeno.
854 Jan AdámekValašské Meziříčí10BStartovné uhrazeno.
855 Jana Jungmannová10DStartovné uhrazeno.
856 Pavel Jungmann10BStartovné uhrazeno.
857 Jan CudrákBystřice pod Hostýnem10AStartovné uhrazeno.
858 Tereza MorcinkováTřinec10DStartovné uhrazeno.
859 Jiří Kummer10AStartovné uhrazeno.
860 Zuzana KršákováElite Sport Boskovice10DStartovné uhrazeno.
861 Hana ŠotolováZ&H Team10DStartovné uhrazeno.
862 Renata KrutilováPřerov10DStartovné uhrazeno.
863 Andrea KnedlováUherský Brod10DStartovné uhrazeno.
864 Michal Plánka10BStartovné uhrazeno.
865 Radim Olajoš10AStartovné uhrazeno.
866 Markéta Lukašíková10DStartovné uhrazeno.
867 Jitak PavelkováHarťáci10EStartovné uhrazeno.
868 Katarina KřížkováTrisk Olomouc10EStartovné uhrazeno.
869 Zuzana PochyláBřeclav10EStartovné uhrazeno.
870 Kateřina Sivakova10DStartovné uhrazeno.
871 Bohdana ChládkováJMB10EStartovné uhrazeno.
872 Aleš KlímaSamo SaTo10BStartovné uhrazeno.
873 Jaroslav BesedaFrenštát pod Radhoštěm10CStartovné uhrazeno.
874 Bohumil Juřenčák10BStartovné uhrazeno.
875 Tomáš WronaJežek na kopci10BStartovné uhrazeno.
876 Julie Bartoňková10DStartovné uhrazeno.
877 Sabina Talacková10DStartovné uhrazeno.
878 Marek KožusznikRadegast Beerclub Na Kopečku10BStartovné uhrazeno.
879 Veronika KavkováHO LOKR10EStartovné uhrazeno.
880 Kateřina Rohová10DStartovné uhrazeno.
881 Gabriela SivákováBob a Bobek10DStartovné uhrazeno.
882 Vladimíra MalinováZubří10DStartovné uhrazeno.
883 Tomáš JanoušekKojetín10BStartovné uhrazeno.
884 Lenka Fialová10DStartovné uhrazeno.
885 Tomáš ČankyTrotlau10BStartovné uhrazeno.
886 Šárka Fany ParůžkováBáječné ženy v běhu10EStartovné uhrazeno.
887 Kateřina Ripperová10DStartovné uhrazeno.
888 Šimon Nováček10AStartovné uhrazeno.
889 Petr KlimundaBrno10BStartovné uhrazeno.
890 Jozef HrubčoRožnov pod Radhoštem10BStartovné uhrazeno.
891 Tomáš VejmanJaroměř10BStartovné uhrazeno.
892 Marek HolušaSquashový klub Mariánské hory10BStartovné uhrazeno.
893 Anna Šišková10DStartovné uhrazeno.
894 Jiří VikRožnov pod Radh.10BStartovné uhrazeno.
895 Jiří Petr10CStartovné uhrazeno.
896 Eva KornakováJežek na kopci10DStartovné uhrazeno.
897 Martina Seifrtová10DStartovné uhrazeno.
898 Klára Pavlásková Run2BeFit10EStartovné uhrazeno.
899 Radomír KubáňHOTEL ČARTÁK10CStartovné uhrazeno.
900 Ondřej KubáňHOTEL ČARTÁK10AStartovné uhrazeno.
901 Martina BantováTJ Jiskra Otrokovice10EStartovné uhrazeno.
902 Libor MüllerTJ Jiskra Otrokovice10BStartovné uhrazeno.
903 Katarína PetrováSalomon / Suunto10DStartovné uhrazeno.
904 Alena MotalováHarťáci10EStartovné uhrazeno.
905 Silvie RöderováBŽB10DStartovné uhrazeno.
906 Hana SirováBáječné ženy v běhu10EStartovné uhrazeno.
907 Petr HříbekBáječné ženy v běhu 10BStartovné uhrazeno.
908 Alexandra BahnerováBabice10EStartovné uhrazeno.
909 Květoslava Chmelařová10EStartovné uhrazeno.
910 Lukáš MlýnekOSTRAVŠTI CYPI10AStartovné uhrazeno.
911 Peter SzabadosCZ & SK FT10BStartovné uhrazeno.
912 Jan MartasekKAJEN 10BStartovné uhrazeno.
913 Markéta ChudějováHorská služba10DStartovné uhrazeno.
914 Barbora Lahová10DStartovné uhrazeno.
915 David ČechmánekKALICI JEDNOTKA10AStartovné uhrazeno.
951 Lenka StřelbováJuuL20EStartovné uhrazeno.
952 Patrik KonderlaPeace vole!20AStartovné uhrazeno.
953 Jan ManďákBaník Ostrava futsal20AStartovné uhrazeno.
954 Tereza FialováSpartan race training group Praha20DStartovné uhrazeno.
955 Lukáš Kuneš2. LFUK Praha20AStartovné uhrazeno.
956 Vojtěch GrünElite Sport Boskovice20AStartovné uhrazeno.
957 Jana SedláčkováHolešov20EStartovné uhrazeno.
958 Marta JuríčkováREV58 Nový Jičín20DStartovné uhrazeno.
959 Matěj BeníčekKESBUK20AStartovné uhrazeno.
960 Jan SchreierOSU-KSLP20AStartovné uhrazeno.
961 Matěj UrbaczkaMontura Czech Team20AStartovné uhrazeno.
962 Martin FohlerVsetín20AStartovné uhrazeno.
963 Iveta NeprašováSSK Vítkovice20DStartovné uhrazeno.
964 Martin NagyBorci ze židle20AStartovné uhrazeno.
965 Michaela StránskáČTBK Iscarex/ Inov-8 team20DStartovné uhrazeno.
966 Ondřej KuklaLightBike Team20AStartovné uhrazeno.
967 Štěpán KnapíkXTRAIL20AStartovné uhrazeno.
968 Anežka Foltová20DStartovné uhrazeno.
969 Karel Nepraš20AStartovné uhrazeno.
970 Jana Javůrková20DStartovné uhrazeno.
971 Tereza Smajdorová20DStartovné uhrazeno.
972 Natália Polláková20DStartovné uhrazeno.

Počet závodníků v tomto výběru: 669

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Pořadatelé