Výsledky
Trať: Kategorie:

10 km, celkové výsledky

>> Mezičasy
Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Tomáš MacečekPearl iZUMi Czech895A00:40:45-
2.Jakub ŠtvrteckýHorská Služba887A00:42:1300:01:28
3.David SejkoraX-TRAIL Orlová853B00:45:3500:04:50
4.Ondra BrožMushing team Ostrava855B00:48:5200:08:07
5.Tomáš WronaJežek na kopci819B00:50:1300:09:28
6.Robert JaničekBežecký klub Lysa pod Makytou842C00:50:2700:09:42
7.Matěj KašpaříkHorská Služba889A00:50:5100:10:06
8.David Vidomus3THX880B00:51:2600:10:41
9.Marek MynářTriSK Olomouc837A00:51:4000:10:55
10.Martin BartusekHavířov844A00:53:1100:12:26
11.Eva ČechováHorská Služba890D00:53:1200:12:27
12.Miloslav GajdušekFryšták899C00:53:4600:13:01
13.Michal LísekBrno847B00:53:5700:13:12
14.Jiří KepkaBaskeťáci Vsetín865C00:54:0300:13:18
15.Jiří DrozdHorská Služba888A00:55:3000:14:45
16.Dobromila Běčáková:-)852E00:56:2300:15:38
17.Lada VaněčkováSK Štípa Zlín893E00:57:3200:16:47
18.Lucie Kadlecová896D00:57:5700:17:12
19.David KovářOtrokovice877B00:57:5900:17:14
20.Pavel Bordovský832B00:58:2100:17:36
21.Jiří PinďákENERVIT881C00:58:3800:17:53
22.Kateřina BužkováBK Kubankov806E00:58:3900:17:54
23.Aleš KoňaříkHrboRun864B00:58:4400:17:59
24.Markéta ChudějováHorská Služba891D00:58:5400:18:09
25.Jan JanečekValach857B00:58:5700:18:12
26.Martin GerykVeřovice872A00:59:4700:19:02
27.Gabriela MikeškováČarták R.p.R898D01:00:1600:19:31
28.Beata MotykováExtreme Outdoor Team803D01:00:2100:19:36
29.Anita Panovcová879D01:00:5800:20:13
30.František ŠiškaLadermon Team833B01:02:5100:22:06
31.Vladislava RozínkováEverybaby841E01:02:5900:22:14
32.Beata OgrockáX-TRAIL ORLOVÁ856D01:03:2800:22:43
33.Magdalena Macháčová863D01:03:2900:22:44
34.Petra MayerováSK Černé plíce810D01:03:3100:22:46
35.Tomáš KocourekZděchov809B01:03:4700:23:02
36.Ivo MalenovskýRpR849B01:03:5600:23:11
37.Svatava Laštůvková829D01:03:5900:23:14
38.Jiří Pazděra828B01:04:0000:23:15
39.Pavlína Klímová:-)845D01:04:0600:23:21
40.Roman TkáčC9H13NO3892B01:04:3000:23:45
41.Petra Roubíčková901D01:04:4600:24:01
41.Kateřina DufkováNapajedla830D01:04:4600:24:01
43.Zdenek ŠpakSPAK coffee LLC840B01:05:1100:24:26
44.Zuzana NádeníčkováKESBUK878D01:05:1800:24:33
45.Eva AbsolínováOstrava848D01:06:2500:25:40
46.Martin KičmerFrýdek - Místek824B01:06:5000:26:05
47.Vladimír SaturkaPraha827C01:06:5800:26:13
48.Martina DoruškováEverybaby 839E01:07:1800:26:33
49.Eva KornakováJežek na kopci885D01:07:3400:26:49
50.Šárka JadvidžákováMushing team Ostrava854D01:07:4500:27:00
51.Daniel Otýpka821B01:08:4200:27:57
52.Eva MatejkováPost Mortem859D01:09:0500:28:20
53.Dagmar Klabačková846E01:10:4000:29:55
54.Ondřej PalátPrabos868A01:10:4600:30:01
54.Jana CieslarováBohumín816D01:10:4600:30:01
56.Lenka NovosadováDolní Bečva818D01:11:2600:30:41
57.Nikola FilipkováVendryně811D01:11:4900:31:04
58.Monika DočekalováBK Kubánkov866D01:12:2100:31:36
59.Martin Minaříkběžci moravany886B01:12:2800:31:43
60.Martina BantováTJ Jiskra Otrokovice831E01:12:3400:31:49
61.Silvie RöderováBáječné ženy v běhu814D01:13:1400:32:29
62.Marek GluchKarvina874C01:13:3300:32:48
63.Alexandra BahnerováBěžecký sportovní klub Vidče813E01:14:0200:33:17
64.Gabriela SivákováPost Mortem860D01:14:2900:33:44
65.Klára Šubrtová Pardubice805D01:14:3800:33:53
66.Kateřina PorubováBŽB825E01:15:3800:34:53
67.Marcela Porwiszováporwi team826E01:15:4300:34:58
68.Jan DivákPustá Polom815C01:15:5800:35:13
69.Martin Kubný822B01:16:2200:35:37
70.Veronika KlímováSamo Sato802D01:17:0300:36:18
71.Barbora FrancováSRTGOstrava808D01:17:0400:36:19
72.Hana ŠvendováHarťáci838D01:18:3700:37:52
73.Aneta DobešováBizon City Girls817D01:19:1900:38:34
74.Karel Havlik843C01:19:2600:38:41
75.Aneta RýdlováDiamant Unipool 883D01:21:3800:40:53
76.Svatava Přívětivá869E01:22:1500:41:30
77.Kateřina GluchováKarvina873D01:25:3600:44:51
78.Anna KratschmerováPraha836E01:28:3300:47:48
79.Michal RichterOstrava Poruba835A01:30:5500:50:10
80.Marta ZezulováSlavkov u Brna871E01:31:5100:51:06
81.Iveta Svobodováběžci moravany870E01:41:1701:00:32
81.Tereza Melounováběžci moravany894D01:41:1701:00:32
83.Jolana VáclavkováBáječné ženy v běhu812E01:42:0801:01:23
84.Hana SirováBáječné ženy v běhu875E01:43:3501:02:50
85.Jana OpatrnáBáječné ženy v běhu876D01:50:4501:10:00
86.Mirka MikulováBáječné ženy v běhu 900E02:03:1801:22:33
87.Jana VáňováBáječné ženy v běhu884D02:07:0401:26:19
88.Květa KuklováBáječné ženy v běhu867D02:07:0501:26:20
DNFJakub GajdušekTJ Jiskra Otrokovice800A--
DNFJiří Kubínekseveřan858B--

Konec.

Hosté

Poř.JménoTým / městoSt.č.Kat.ČasZtráta na 1.
1.Matyáš GeržaBŽB897A01:01:54-

Konec.

Hlavní partner závodu

Partneři závodu

Spolupracujeme s ...

Pořadatelé