Všechny závody, všechny kategorie
St.č. | Jméno | Tým | Město | Trať [km] | Kategorie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Petr | SALOMON | Kovalovice | 50 | B | ||
2 | Petra Klusová | (Ex)klusky | Nižní Lhoty | 50 | D | ||
3 | Lucia Friedlaenderová | Zlín | 50 | E | |||
4 | Martina Ciencialová | SPK | Český Těšín | 50 | E | ||
5 | Veronika Šmerdová | 50 | D | ||||
6 | Stanislav Hrnčíř | Uherský Brod-Těšov | 50 | C | |||
8 | Michal Damek | MaBaKaJ | Ostrava | 50 | C | ||
9 | Michael Konečný | Opava | 50 | B | |||
10 | Pavel Matyščák | AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm | Rožnov pod Radhoštěm | 50 | B | ||
11 | Barbora Slováčková | Tj Sokol Maxičky | Lešná | 50 | E | ||
12 | Ivana Chodurova | Ostrava | 50 | E | |||
13 | Filip Urban | Šumperk | 50 | A | |||
14 | Josef Heryán | Klokočí | Klokočí | 50 | B | ||
15 | Radim Valerián | LP Triteam Zlín | Zlín | 50 | C | ||
16 | Petr Kučera | Grymov | Grymov | 50 | C | ||
17 | Aleš Gargulák | Otroki | Otrokovice | 50 | C | ||
18 | Petr Martinec | Veselan | Veselá u Zlíns | 50 | C | ||
19 | Pavel Slepica | jas-eurookna.com | Bystrovany | 50 | C | ||
20 | Jiří Kročil | Pruba | Třinec Lyžbice | 50 | B | ||
21 | Pavel Filipi | Synci z pod Goduly/Smilovičtí běžci | Smilovice | 50 | C | ||
22 | Marcela Fojtikova | Frýdek-Místek | 50 | E | |||
23 | Šimon Kučírka | Sportovna | Valašská Bystřice | 50 | B | ||
24 | Jan Lachnit | Ladermon Team | Olomouc | 50 | B | ||
25 | Kateřina Polášková | AKEZ Kopřivnice | Trnávka | 50 | E | ||
26 | Monika Sýkorová | Ostrava | 50 | D | |||
27 | Tomáš Sasín | eSíčka | Frýdek-Místek | 50 | A | ||
28 | Petr Bučko | Run Squad VM | Vysoké Mýto | 50 | B | ||
29 | Milan Stuchlík | Halenkovice | 50 | B | |||
30 | Ondřej Mořkovský | @My_way_to_UTMB | Vysoké Mýto | 50 | B | ||
31 | Jan Priesnitz | Český Těšín | 50 | B | |||
32 | Adéla Petrová | Kvasice | 50 | D | |||
33 | Šimon Černý | BeSkyTrail Jablunkov | Jablunkov | 50 | B | ||
34 | Monika Bestová | 50 | D | ||||
35 | Belinda Kaiser | BlackDog | Český Těšín | 50 | E | ||
36 | Tomáš Ryška | BlackDog | Český Těšín | 50 | C | ||
37 | Michal Štauder | Otrokovice | 50 | A | |||
38 | Michaela Tymelová | (Ex)klusky | Nižní Lhoty | 50 | D | ||
39 | Martin Geryk | Veřovice | Veřovice | 50 | B | ||
40 | Martin Jiřikovský | TK OPEN | Brno | 50 | C | ||
41 | Karel Axmann | SKI-OB Šternberk | Olomouc | 50 | B | ||
42 | Ivo Šrámek | iVosh | Střítež nad Bečvou | 50 | B | ||
43 | Ondřej Kozák | Ne | Praha | 50 | B | ||
44 | Jan Schwarz | Lipník nad Bečvou | 50 | B | |||
45 | Jakub Kadlčák | Halenkovice | 50 | B | |||
46 | Jakub Balcařík | Brambora | Frýdek-Místek | 50 | A | ||
47 | Tereza Levková | Náměšť na Hané | 50 | D | |||
48 | Tomáš Bernatík | Babice | Babice | 50 | B | ||
49 | Pavel Chládek | Zlín | 50 | B | |||
50 | Radovan Látal | Latalici | Brodek u Prostějova | 50 | C | ||
51 | Marek Pop | AKEZ Kopřivnice | Mořkov | 50 | B | ||
52 | Michal Petreň | Český běžecký klub | Dlouhá Loučka | 50 | B | ||
53 | Jan Zarybnicky | Březnice | 50 | C | |||
54 | Vojtěch Mejzlík | Tulituli - podvodníci | 50 | A | |||
55 | Jozef Hrubčo | AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm | 50 | B | |||
56 | Drahomíra Faktorová | 50 | E | ||||
57 | Zuzana Starečková | Sportovna | Studénka | 50 | E | ||
58 | Jaromír Strnka | SUPP STORE Napajedla | Napajedla | 50 | B | ||
59 | Jiří Forst | SPK Ostrava | Ostrava | 50 | B | ||
60 | Michal Honěk | Brno | 50 | B | |||
61 | David Prachař | Otrokovice | 50 | B | |||
62 | Martin Žuk | SPK Český Těšín | Dolní Domaslavice | 50 | B | ||
63 | Jiří Lehen | SPK Ostrava | Ostrava | 50 | C | ||
64 | Tomáš Pečenka | AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm | Rožnov pod Radhoštěm | 50 | B | ||
65 | Tomáš Blabla | Janovice-Bystré | Janovice-Bystré | 50 | B | ||
66 | Peter Martinák | Laco Maco drink tím | Ilava | 50 | B | ||
67 | Nikola Martináková | Jogging klub Dubnica nad Váhom | Ilava | 50 | D | ||
68 | Lubomir Studeny | Oddil 2015 | Ivancice | 50 | C | ||
69 | Monika Dordová | POHODA TEAM KOPŘIVNICE | Příbor | 50 | E | ||
70 | Karel Marek | RunSport Team | Brno | 50 | B | ||
71 | Tomáš Ludvík | SPK Ostrava | Ostrava | 50 | C | ||
72 | Inge Galiová | Stg Karviná | Dolní Marklovice | 50 | E | ||
73 | Tomáš Valášek | Hlásnice | Trpin | 50 | C | ||
74 | Kateřina Piechowicz | AKEZ Kopřivnice | Štramberk | 50 | E | ||
75 | Mojmír Krejča | Continental Lhota! | Lhota u Zlína | 50 | C | ||
76 | Attila Bartha | Vrbová Lhota | 50 | B | |||
77 | David Hrstka | Holešov | 50 | A | |||
78 | Tomáš Kubičík | Scarpa/Alpsport | Ostrava | 50 | B | ||
79 | Jiří Skřeček | SK Přerov | Přerov 2 | 50 | C | ||
80 | Petr Hének | Salomon | Kovalovice | 50 | B | ||
81 | Jan Motyka | 50 | B | ||||
82 | Dominik Bachůrek | 50 | B | ||||
201 | Petr Bajer | Tupesy | 30 | B | |||
202 | Ilona Bajerová | Mašinka | Tupesy | 30 | E | ||
203 | Tamara Kucharova | Frýdlant | 30 | E | |||
204 | Eva Pilná | Ostrava | 30 | E | |||
205 | Magda Soudková | Hradec nad Moravicí | 30 | E | |||
206 | Pavla Stoklásková | SPK Český Těšín | 30 | E | |||
207 | Jan Cenek | Rasovice | 30 | B | |||
208 | Lucie Měchurová | 30 | D | ||||
209 | Petr Musil | Ostrava | 30 | B | |||
210 | Tomáš Malý | Zábřeh | 30 | C | |||
211 | Dušan Věžník | 30 | C | ||||
212 | David Geryk | Rajnochovice | 30 | C | |||
213 | Martin Kukol | Větřkovice | 30 | B | |||
214 | Jiří Gášek | Huťař | Karolinka | 30 | B | ||
215 | Luděk Klapil | SAUCONY Team | Holešov | 30 | C | ||
216 | Jaroslav Remeš | SAUCONY Team | Holešov | 30 | C | ||
217 | Hana Kotková | Žádná máčka | Kroměříž | 30 | E | ||
218 | Vítězslav Kiša | Otužilí běžci | Frýdek-Místek | 30 | C | ||
219 | Věra Kišová | Otužilí běžci | Frýdek-Místek | 30 | E | ||
220 | Katarína Štěpaníková | Otužilí běžci | Komorní Lhotka | 30 | E | ||
221 | Ondřej Pavlica | HypeOxy | Ostrava | 30 | B | ||
222 | Daniel Ertl | STG Karviná | Orlová | 30 | C | ||
223 | Karel Viačka | Milenov | Milenov | 30 | B | ||
224 | Jitka Čubová | Prostějov | 30 | E | |||
225 | David Nerodil | Český Těšín | 30 | B | |||
226 | Ladislav Czylok | SPK Český Těšín | Český Těšín | 30 | B | ||
227 | Ondřej Stolar | Rousínov | 30 | B | |||
228 | Lukáš Válek | Feferonky | 30 | B | |||
229 | Jan Šobáň | TJ Drslavice | Drslavice | 30 | B | ||
230 | Jiří Krejčí | Vsetín | 30 | C | |||
231 | Jitka Špičáková | AD Sport/ALISY Sport team | Olomouc | 30 | D | ||
232 | Aleš Vávra | Leopard Sport Team | Moravany | 30 | B | ||
233 | Adam Špiller | Opava | 30 | B | |||
234 | Daniel Waclawek | Ropice | 30 | C | |||
235 | Michal Abrahám | Benešov u Boskovic | 30 | B | |||
236 | Roman Mésl | Fištróni | Přerov | 30 | B | ||
237 | Petr Ševčík | fKlidu | 30 | B | |||
238 | Jakub Hýl | Budišovice | 30 | B | |||
239 | Tomáš Tymel | Nižní Lhoty | 30 | B | |||
240 | Martina Šonková | Landek ladies | Ostrava | 30 | E | ||
241 | Pavel Tchuř | PT 2024 | Bohumín | 30 | C | ||
242 | Ladislav Čekal | Furt idu | Radslavice | 30 | C | ||
243 | Petra Seidlerová | Gronau | 30 | D | |||
244 | Martin Orlovský | TJ Drslavice | Drslavice (okres Uherské Hradiště) | 30 | B | ||
245 | Simona Večeřová | Cycloracing Team | Radíkov | 30 | E | ||
246 | Veronika Havlíčková | Kralice Na Hané | 30 | E | |||
247 | Pavel Prudil | Brno | 30 | B | |||
248 | Lukáš Richter | OCR Pardubáci | Staré Hradiště u Pardubic | 30 | B | ||
249 | Eva Richterová | OCR Pardubáci | Staré Hradiště u Pardubic | 30 | D | ||
250 | Daniel Nytra | TROJANOVICE | Trojanovice | 30 | C | ||
251 | Pavel Žibrita | Praha 12 | 30 | B | |||
252 | Josef Zaoral | lenochod | Kojetín | 30 | C | ||
253 | Lucie Bancikova | PSK Přerov | 30 | D | |||
254 | Petr Tomčík | Nový Jičín | 30 | C | |||
255 | Martin Šišovský | Trenčín | 30 | B | |||
256 | Martin Gremlica | MK Prostějov | Prostějov | 30 | B | ||
257 | Mirka Hanáčková | TriMount | Otrokovice | 30 | E | ||
258 | Martin Urbánek | SPARTA RUN | Pardubice | 30 | C | ||
259 | Petr Vašut | Rožnov pod Radhoštěm | 30 | A | |||
260 | Milan Hančík | Hranice | 30 | B | |||
261 | Adam Tomeš | TJ Sokol Moravsky Písek | Moravský Krumlov | 30 | B | ||
262 | Zdeněk Vláčilík | SP Malenovice | Zlín | 30 | C | ||
263 | Dalibor Doleček | Hutisko-Solanec | 30 | B | |||
264 | Radomir Velky | Kozlovice | 30 | C | |||
265 | Pavel Czylok | SPK TEAM Český Těšín | Český Těšín | 30 | C | ||
266 | Jan Nikel | BK Ludgeřovice | Ostrava-Radvanice | 30 | A | ||
268 | Libor Kačor | Otužilí běžci | Ostrava | 30 | C | ||
269 | Pavel Rajnoha | Radost z běhu | Olomouc | 30 | B | ||
270 | Lucie Káňová | Otužilí běžci | Frýdek-Místek | 30 | E | ||
271 | Karolína Fuksová | Sportovna | Jeseník | 30 | D | ||
272 | Jiří Galia | Ostrava | 30 | B | |||
273 | Petr Katovský | 30 | C | ||||
274 | Jan Hložek | Třinec | 30 | C | |||
275 | Pavel Krkoška | 30 | B | ||||
276 | Barbora Mlčochová | TEAM Bedihošť | Olomouc | 30 | D | ||
277 | Karel Kotek | Na pohodu | Kroměříž | 30 | C | ||
278 | Jakub Hložek | Třinec | 30 | A | |||
279 | Juraj Mátel | AK LAZAR Horňany | Horňany | 30 | C | ||
280 | Petra Bernatíková | Babice | Babice u Uherského Hradiště | 30 | D | ||
281 | Jan Skýba | Ostrava Poruba | 30 | B | |||
282 | Vít Otevřel | Čeladná | Čeladná | 30 | B | ||
283 | Marcela Petrušková | SK Oceláci Ostrava | 30 | E | |||
284 | Zdeňka Pařilová | Prostějov | 30 | E | |||
285 | Libor Villaschek | Ostrava | 30 | B | |||
286 | Michal Karásek | Mountain Bears | Krumsín | 30 | B | ||
287 | Jakub Turčan | Zlín | 30 | B | |||
288 | Dalibor Kozusnik | DaMi Backdoor | Ostrava | 30 | B | ||
289 | Pavel Kovář | Dědová | 30 | A | |||
290 | Jiří Věžník | Světověžník | Nový Jičín - Žilina | 30 | B | ||
291 | Martin Maňas | Ski teaM Vracov | Vracov | 30 | C | ||
292 | Jiří Kadlčák | Brno | 30 | B | |||
293 | Sára Šenková | Tulituli-podvodníci | 30 | D | |||
294 | Aleš Hranický | Alis TEAM | Ostrava | 30 | C | ||
295 | Marie Retková | Tulituli - podvodníci | 30 | D | |||
296 | Jiří Kudláček | Velké Meziříčí | 30 | B | |||
297 | Pavla Procházková | Špacírci | Babice | 30 | D | ||
298 | Markéta Šimková | Sportovna | Praha | 30 | D | ||
299 | Hector Perez | Sportovna | Lichnov | 30 | B | ||
300 | Ondřej Volák | SALOMON | Police nad Metují | 30 | A | ||
301 | Jaroslava Ježková | SALOMON | Ostrava | 30 | D | ||
302 | Marián Priadka | Salomon | Modranka | 30 | B | ||
303 | Vojtěch Grün | Salomon | Boskovice | 30 | B | ||
304 | Jan Wita | SALOMON | Dolní Lutyně | 30 | A | ||
305 | Lucie Kollertová | STG Třinec | Třinec | 30 | E | ||
306 | Vlastimil Brož | BK&Borci zdar! SKI Team | Český Těšín | 30 | C | ||
307 | Lucie Kasinová | Saucony Lůca | Sedlnice | 30 | E | ||
308 | Filip Kubičík | Bruntál | 30 | A | |||
309 | Tereza Fadrná | Ludgeřovice | 30 | D | |||
310 | Jakub Recman | 30 | A | ||||
311 | Patrik Radek | 30 | A | ||||
312 | Tomáš Janek | 30 | B | ||||
313 | Robert Kučírka | Praha 6 | 30 | B | |||
314 | Radek Škubal | AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm | 30 | C | |||
315 | Roman Poncza | STG Havířov | Havířov | 30 | B | ||
316 | Aleš Obr | HK TOP OL | Olomouc | 30 | B | ||
317 | Tomasz Dudys | 1. Běžecký Jablunkov | Hrádek | 30 | B | ||
318 | Jana Dudysová | 1. Běžecký Jablunkov | Hrádek | 30 | E | ||
319 | František Klapetek | Opava | 30 | A | |||
320 | Danka Truksová | TÜV SÜD Rusava Bike Team | 30 | E | |||
321 | Daniel Staněk | Popoběhnem | Pardubice | 30 | C | ||
322 | Viktor Lenczowski | Třinec | 30 | C | |||
323 | Jakub Dajmund | Huragan Ligota | Katowice | 30 | B | ||
324 | Karol Ryszka | Okiem Wilka | Katowice | 30 | B | ||
325 | Rostislav Marvan | Vřesina | 30 | C | |||
326 | Marcel Koniar | Korňa | 30 | A | |||
327 | Piotr Ryskalok | Okiem Wilka | Jaworzno | 30 | B | ||
328 | Jakub Učník | korňa | 30 | A | |||
329 | Patrik Hanzlík | Dolní Benešov - Zábřeh | 30 | B | |||
330 | Jiří Štencel | Fulnek | Fulnek | 30 | C | ||
331 | Barbora Marková | 30 | D | ||||
332 | Stanislav Siuda | BK SAK Karviná | Karviná | 30 | B | ||
333 | Martin Hauptmann | Ostrava - Petřkovice | 30 | B | |||
334 | Agnieszka Tatarek-Konik | Alpin Sport | Czeladź | 30 | D | ||
335 | Jan Gembara | Dolní Lutyně | 30 | B | |||
336 | Petr Školoudík | Škodík | Zlín | 30 | B | ||
337 | Aleš Wanot | Rychvald | 30 | C | |||
338 | Ondřej Gráb | Spartan Training Group Třinec | Třinec | 30 | B | ||
339 | Marek Causidis | SALOMON | Pstruží | 30 | B | ||
340 | Jan Kábela | SP Malenovice | Zlín | 30 | C | ||
341 | Ales Novak | 30 | B | ||||
342 | Ivan Vavrík | Venduško Trenčín | Trenčín | 30 | C | ||
343 | Kinga Kwiatkowska | Hoka Garmin Team | Radków | 30 | D | ||
344 | Radim Hotař | 30 | B | ||||
345 | Matěj Šňupárek | Olomouc | 30 | A | |||
346 | Jurij Šved | 30 | C | ||||
347 | Igor Racenberger | 30 | B | ||||
348 | Jana Drobišová | Václavovice | 30 | D | |||
349 | Martin Kössler | Šenov | 30 | A | |||
350 | David Bilík | Kolárka boyz | Troubky | 30 | B | ||
501 | Michal Sýkora | Rozběháme Břeclav | Brno | 20 | B | ||
502 | Petr Budirský | Ostrava | 20 | C | |||
503 | Rostislav Petr | Třinec | 20 | C | |||
504 | Zdeňka Šamšulová | SPK Český Těšín | Český Těšín | 20 | E | ||
505 | František Veverka | Valašské Meziříčí | 20 | C | |||
506 | Vladimír Kelnar | Štramberk | Kopřivnice | 20 | B | ||
507 | Lucie Rečková | 20 | E | ||||
508 | Karel Hájek | Waldorf Poruba | Ostrava | 20 | C | ||
509 | Klára Braš | Los Amateros MTB Bílovec | Ostrava | 20 | D | ||
510 | Petr Macho | Bohumín | 20 | C | |||
511 | Andrea Machová | Bohumín | 20 | E | |||
512 | Iva Zelníčková | 20 | D | ||||
513 | Jiří Gottwald | Křižanovice | 20 | B | |||
514 | Jana Cieslarová | STG Třinec | Třinec | 20 | D | ||
515 | Blanka Studená | Frýdek-Místek, Lískovec | 20 | E | |||
516 | Radovan Krejčíř | Brno | 20 | B | |||
517 | Miroslav Bernát | run99 | Třinec | 20 | C | ||
518 | Bronislaw Byrtus | SPK Český Těšín | Český Těšín | 20 | C | ||
519 | Kazimierz Ucherek | ZORY | 20 | C | |||
520 | Andrea Laštovková | Landek Ladies | Ostrava | 20 | E | ||
521 | Marek Kowalczyk | Albrechtické pivo | Vendryně | 20 | B | ||
522 | Miroslav Cedivoda | Albrechtické pivo | Dobratice | 20 | B | ||
523 | Jiří Hromada | TrueGym | Valašské Meziříčí | 20 | B | ||
524 | Markéta Bednaříková | Ivčiny Běhny | Vsetín (okr. Vsetín) | 20 | D | ||
525 | Pavel Cieslar | STG Třinec | Třinec | 20 | B | ||
526 | Martin Lindovský | Ostrava | 20 | B | |||
527 | Ondřej Kaňovský | Modrá ústřice | 20 | B | |||
528 | Miroslav Navrátil | Křelov | Křelov | 20 | C | ||
529 | Alena Beneszova | SPK | Český Těšín | 20 | E | ||
530 | Daniela Valova | AKEZ | Koprivnice | 20 | D | ||
531 | Libor Radiňák | Ostrava | 20 | C | |||
532 | Rostislav Kazík | Valašské Meziříčí 1 | 20 | B | |||
533 | Pavel Stiskálek | HK TOP Ol, z.s. | Přerov | 20 | C | ||
534 | Jana Sedláčková | Popoběhnem Holešov | Holešov | 20 | E | ||
535 | Klára Foldynová | Paskov | 20 | D | |||
536 | Iveta Václavíková | Run99 | Havířov | 20 | E | ||
537 | Věra Václavíková | Run99 | Havířov | 20 | D | ||
538 | Petr Punge | SK Přerov | Prerov | 20 | C | ||
539 | Oliver Punge | SK Přerov | Prerov | 20 | A | ||
540 | Štěpán Roubalík | 20 | B | ||||
541 | Lucia Zelenská | 20 | D | ||||
542 | Zuzana Mihulová | Ostrava - Polanka nad Odrou | 20 | E | |||
543 | Luis Monteiro | 20 | B | ||||
544 | Denis Schmidt | AC Sportguides Rožnov p.R. | Prostřední Bečva | 20 | B | ||
545 | Jana Steigerová | Kroměříž | 20 | E | |||
546 | Rostislav Jonáš | Šenov | 20 | C | |||
547 | Raimund Šmíd | Brno | 20 | C | |||
548 | Marek Indra | Prostějov | 20 | C | |||
549 | Adam Holeš | Ostrava | 20 | B | |||
550 | Radim Siuda | 20 | B | ||||
551 | Anna Hovořáková | Runsport.cz/Ultramenu.cz | 20 | D | |||
552 | Martina Ryšková | Body Academy | Ostrava | 20 | E | ||
553 | Ludmila Pasková | Polanka nad Odrou | 20 | E | |||
554 | Jaroslav Sedláček | 20 | C | ||||
555 | Jakub Vojtěch | Zbýšov u Brna | 20 | A | |||
556 | Pavla Staňková | Popoběhnem | Pardubice | 20 | E | ||
557 | Michael Štefka | 20 | C | ||||
558 | Jan Tláskal | 20 | B | ||||
559 | Tomáš Milička | Winners Znojmo | Znojmo | 20 | C | ||
560 | Zdeněk Molík | Znojmo | 20 | C | |||
561 | Filip Vojkovský | Milujeme Beskydy | Kaňovice | 20 | A | ||
562 | Miroslav Černý | Vonotoňákpude | Vyškov | 20 | B | ||
563 | Petra Kučerová | Winners Znojmo | Znojmo | 20 | E | ||
564 | Martin Capek | Čadečka v pohybe | Čadca | 20 | B | ||
801 | Ondřej Michalec | Kroměříž | 10 | A | |||
802 | Tereza Čislinská | 10 | D | ||||
803 | Filip Domes | STG Olomouc | Olomouc | 10 | B | ||
804 | Jana Kasanová | Bohumín | 10 | E | |||
805 | Ondřej Kasan | Bohumín | 10 | A | |||
806 | Jan Martinek | Velká Lhota | Velká Lhota | 10 | C | ||
807 | Lenka Skibińská | MILERE | Třinec | 10 | E | ||
808 | Regina Wojnarova | MILERE | Třinec | 10 | E | ||
809 | Monika Peluhová | Přerov | 10 | E | |||
810 | Roman Skibiński | Top Gun Třinec | Třinec | 10 | C | ||
811 | Kamila Šobáňová | Drslavice | 10 | E | |||
812 | Silvie Helštýnová | 10 | E | ||||
813 | Michaela Pomaki | MILERE | Ostrava | 10 | E | ||
814 | David Havlíček | Kralice na Hané | 10 | B | |||
815 | Josef Furo | Ostrava | 10 | B | |||
816 | Aleš Vítek | Petřvald | 10 | C | |||
817 | Pavlína Kotasová | Smilovice | 10 | C | |||
818 | Kinga Ucherek | ZORY | 10 | E | |||
819 | Jitka Surovčíková | Ústí | 10 | D | |||
820 | Vladimíra Vonsová | Run 99 | Ostrava - Muglinov | 10 | E | ||
821 | Dušan Neuschl | Oznice | 10 | B | |||
822 | Zuzana Lastovičková | RUN99 Havířov | Havířov | 10 | E | ||
823 | Romana Janská | 10 | D | ||||
824 | Zuzana Frydrychová | Running academy Olomouc | Přerov | 10 | D | ||
825 | Martina Mnichová | STG Karviná | Jarviná | 10 | E | ||
826 | Šárka Jadvidžáková | Bordovice | Bordovice | 10 | E | ||
827 | Veronika Königová | GRiT | Služovice | 10 | E | ||
828 | Lucie Karásková | Mountain Bears | Krumsín | 10 | E | ||
829 | Zuzana Nowaková | Retard run99 Havířov | Havířov | 10 | E | ||
830 | Tomáš Mísař | Retard run99 Havířov | Havířov | 10 | C | ||
831 | Michaela Keclíková | RUN99 | Havířov | 10 | D | ||
832 | Jana Hranická | Rodina v pohybu | Ostrava | 10 | E | ||
833 | Jan Hranický | Emzákovi | Ostrava | 10 | A | ||
834 | Světlana Nedvědová | Emzákovi | Ostrava | 10 | D | ||
835 | Ivana Lastovičková | STG Karviná | Havířov - Šumbark | 10 | E | ||
836 | Ladislav Chovítek | Ex Grit | Brno | 10 | B | ||
837 | Jarmila Stiskálková | HK TOP OL,z.s. | Přerov | 10 | E | ||
838 | Kateřina Vlčková | Ex GRiT | Kuřim | 10 | E | ||
839 | Blanka Pospíšilová | Ostrava | 10 | E | |||
840 | Nikola Marková | Petřvald | 10 | E | |||
841 | Barbora Hynková | Salomon | Praha | 10 | E | ||
842 | Jana Končítková | Bohumín | Bohumín | 10 | E | ||
843 | Kateřina Pálková | Bohumín | 10 | E | |||
844 | Ivana Kůrková | Prostějov | 10 | E | |||
845 | Jana Kaletová | Hrádek | 10 | D | |||
846 | Tomáš Šimíček | ACRIOS Systems s.r.o. | Rožnov p. R. | 10 | B | ||
847 | Michaela Ryšková | 10 | D | ||||
848 | Iveta Dostálová | 10 | D | ||||
849 | Michaela Pluskalová | Ostrava | 10 | E | |||
850 | Lukáš Janík | ACRIOS Systems s.r.o. | 10 | B | |||
851 | Petra Krpcová | Bohumín | Bohumín | 10 | E | ||
852 | Jiří Kráčalík | Trojanovice | Trojanovice | 10 | C | ||
853 | Markéta Nytrová | Trojanovice | Trojanovice | 10 | B | ||
854 | Ivana Osičková | Ostrava | 10 | D | |||
855 | Roman Kania | Bohumín | 10 | C | |||
856 | Jan Volf | 10 | A | ||||
857 | Dominika Jánová | Rajnochovice | 10 | D | |||
858 | Tomáš Kania | Bohumín | 10 | A | |||
859 | David König | Služovice | 10 | B | |||
860 | Marcela Miková | Orlová | 10 | C | |||
861 | Daniel Sobek | Běžecká premiéra | Brno | 10 | B | ||
862 | Michal Blažíček | Veselí v pohybu | Veselí nad Moravou | 10 | B | ||
- | Karina Brozdová | SPK Český Těšín | Český Těšín | 30 | E | ||
- | Jan Šlachta | SPK Český Těšín | Český Těšín | 30 | C | ||
- | Dominika Bublíková | Bordovice | Bordovice | 30 | D | ||
- | Lukáš Kučeriak | Kopřivnice | Kopřivnice | 30 | A | ||
- | Robert Szotkowski | Run 99 | Havířov | 20 | B | ||
- | Edvard Rajnoch | Smilovičti běžci | Smilovice | 50 | C | ||
- | Jana Vyoralová | Zlín | 30 | D | |||
- | Ondřej Čonka | Praha | 30 | B | |||
- | Martin Pivoňka | AKEZ Kopřivnice/ CK Frenštát p.R | Jeseník nad Odrou | 30 | A | ||
- | Zbyněk Solanský | Tylovská 20 | Rožnov Pod Radhoštěm | 30 | C | ||
- | Pavel Kočíb | AC Sportquides Rožnov p.R. | Zašová | 50 | C | ||
- | Josef Konečný | Bílovec | 20 | A | |||
- | Jan Čapka | Třebíč | 30 | B | |||
- | Radek Chumchal | Frenštát pod Radhoštěm | 30 | B | |||
- | David Navrátil | Mobilní hospic Ondrášek | Brušperk | 20 | B | ||
- | Miroslav Gremlica | 1/2 Gremlins | Kroměříž | 30 | B | ||
- | Jakub Cieslar | Jahůdky | Návsí | 50 | A | ||
- | Barbora Outratová | Rychaltice | 20 | D | |||
- | Jarmila Stiskálková | HK TOP OL,z.s. | Přerov | 10 | E | ||
- | Tomáš Kasal | Horoměřice | 30 | A | |||
- | Jiri Janda | Zilina | Zilina | 30 | C | ||
- | Petr Očenášek | AnŠiMa | Veřovice | 50 | B | ||
- | Matěj Šňupárek | 30 | A | ||||
- | Martin Havlík | Rychtáré | Strání | 30 | B | ||
- | Lenka Valentová | Baška | 30 | E | |||
- | Martin Rada | Salomon Beskydy Fanclub | Rožnov Pod Radhoštěm | 20 | C | ||
- | Pavel Cimbálník | AC sportguides Rožnov p. Radhoštem | Zašová | 50 | B | ||
- | Světlana Drongová | 4fin reality | Vendryně | 50 | E | ||
- | Jakub Eifler | Saláti | Vracov | 50 | C | ||
- | Adam Wagner | 30 | A | ||||
- | David Procházka | Zlín | 20 | C | |||
- | Tomáš Čajánek | BK Kozlovice | Kozlovice | 30 | B | ||
- | Martina Konášová | 50 | E | ||||
- | Barbora Zahradníková | Fryčovice | 30 | D | |||
- | Miroslav Horák | BO! reality a finance | Vysoká nad Labem | 30 | C | ||
- | Radovan Dovrtěl | Frenštát pod Radhoštěm | 50 | B | |||
Počet závodníků v tomto výběru: 392 |